Jesteś osobą przedsiębiorczą? Masz pomysł na własną działalność? Nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Regionalny Fundusz Ekorozwoju rozpoczyna realizację programu wsparcia osób rozpoczynających działalność gospodarczą. Do wzięcia są ponad 2 mln zł.

Uprzejmie informujemy, że Regionalny Fundusz Ekorozwoju S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej w partnerstwie z Agencją Rozwoju Lokalnego S.A. z siedzibą w Sosnowcu, po wygraniu konkursu ogłoszonego przez WUP Katowice, rozpoczyna w naszym regionie realizację współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny projektu „PRZYSZŁOŚĆ W TWOICH RĘKACH - kompleksowy program wsparcia osób rozpoczynających działalność gospodarczą”. Wartość projektu ogółem wynosi 2 401 709,68 PLN, w tym dofinansowanie: 2 329 853,16 PLN.

Jeśli jesteś mieszkańcem powiatu bielskiego, cieszyńskiego, żywieckiego lub miasta Bielsko-Biała, nie pracujesz lub jesteś bierny zawodowo i ukończyłeś 30 lat - masz szanse otworzyć własną działalność gospodarczą.

Zainteresowany/a?

Wejdź na tę stronę - zakładka: projekty EFS, projekt „PRZYSZŁOŚĆ W TWOICH RĘKACH”. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij w wybrany przez siebie sposób: elektronicznie - na adres projektyefs@rfeko.pl, drogą pocztową, bądź osobiście dostarcz do naszej siedziby mieszczącej się w Bielsku-Białej przy ul. Legionów 57, piętro I.

Nabór zgłoszeń potrwa od 25.09.2017 do 08.10.2017

Jeśli Twój pomysł zasługuje na wsparcie i spełniasz wymagania formalne - skontaktujemy się z Tobą.

W ramach projektu zapewnimy Ci wsparcie szkoleniowo-doradcze z zakresu:
- aktywizacji biznesowej,
- budowania biznesplanu,
- podstaw przedsiębiorczości.
Ilość godzin szkoleniowo-doradczych dostosowana będzie do Twoich potrzeb.

Kwota dofinansowania dla Twojego projektu może wynieść nawet 24 114,48 zł. Dodatkowo, po rozpoczęciu działalności gospodarczej przez okres 6-12 miesięcy może Ci zostać udzielone wsparcie pomostowe - m.in. na pokrycie składek ZUS oraz sfinansowanie niezbędnych szkoleń i kursów.

Jesteś zainteresowany - czas na decyzję! Wejdź na tę stronę i spełnij marzenie o prowadzeniu własnej firmy. Zapewniamy, że żadna osoba nie będzie traktowana w sposób odmienny ze względu na swoją płeć, rasę, kolor skóry, orientację seksualną lub niepełnosprawność. Projekt adresowany jest do 40 osób (w tym 24 kobiet i 16 mężczyzn). Więcej szczegółowych informacji znajduje się w regulaminie dostępnym na naszej na stronie.


Projekt realizowany jest ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, Poddziałanie 7.3.3 Wsparcie dla osób zamierzających rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej poprzez rozwój przedsiębiorczości i samozatrudnienia.

Założony blisko 20 lat temu Regionalny Fundusz Ekorozwoju S.A. w Bielsku-Białej zatrudnia obecnie zespół doświadczonych inżynierów, ekonomistów i prawników, co gwarantuje najwyższy poziom wykonywanej pracy. W ostatnich latach zrealizowaliśmy ponad 1000 projektów i opracowań dla przeszło 200 przedsiębiorstw, samorządów, kościołów, NGO’s, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, a wartość pozyskanych dla naszych klientów środków na ekoinwestycje już w ub. roku przekroczyła pułap 500 mln zł. Więcej o naszej firmie i zakresie świadczonych przez nas usług doradczych i szkoleniowych możesz dowiedzieć się pod adresem www.rfeko.pl.

Zapraszamy do współpracy.
Zarząd i Zespół RFE S.A.

Artykuł sponsorowany