Pozory mylą to komedia pomyłek Seymoura Blickera ze świetnymi rolami i happy endem. Aby jednak do niego dotrzeć trzeba pokonać kompletnie niewiarygodne przeszkody.

W komedii pomyłek Pozory mylą, którą BCK prezentuje 22 października o godz. 18.00, występują: Robert Koszucki/Kacper Kuszewski, Piotr Ligienza, Anna Smołowik, Anna Iberszer/Elżbieta Romanowska i Olga Bończyk/Katarzyna Żak.

Komedia pomyłek Seymoura Blickera ze świetnymi rolami i happy endem pokazana zostanie w BCK 22 października o godz. 18.00. Jest to opowieść o pisarzu Shermanie, który pod pseudonimem napisał pierwszą książkę i odniósł sukces. Ponieważ jest nieśmiały, z gatunku histeryków o zaniżonej samoocenie, prosi, aby w publicznej promocji zastąpił go przebojowy, przystojny przyjaciel Matt. Niestety, jak to w farsach bywa, nic nie układa się tak, jak zaplanowano.

Bilety w cenie 80 zł

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu.
2.W temacie maila należy wpisać: Pozory mylą.
3.O wygranej w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5.Osoby które wygrają zostaną poinformowane drogą telefoniczną.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.