Pierwszy Winter Is My Love został zorganizowany 10 lat temu. Tegoroczna edycja powinna być więc wyjątkowa. I taka będzie!

Zabierz znajomych i weź udział w wydarzeniu promujących snowboarding i wyjątkową snowboardową kinematografię. Każdej jesieni, od 2008 roku, kino Helios wyświetla premiery najciekawszych filmów nadchodzącego sezonu. Nie ma lepszych filmów niż filmy snowboardowe! Nie ma lepszego miejsca do oglądania filmów niż kino! Na pokazie zobaczysz filmy najpopularniejszych, obiecujących i najbardziej kreatywnych ekip filmowych z całego świata. Zobaczysz w nich najlepszych riderów, stylowe tricki, góry i snowboard w głębokim śniegu oraz miejski snowboarding. Karkołomne kadry, nowoczesny montaż, ciekawe historie, świetna muzyka. Filmy snowboardowe są naprawdę najlepsze.

W trakcie seansu wyświetlone zostaną cztery filmy. W przerwach między filmami będą organizowane konkursy, w których można wygrać snowboardowe nagrody od sponsorów imprezy.

Winter Is My Love już 22 października (niedziela) godz. 18:00 w kinie Helios!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: W którym roku został zorganizowany pierwszy Winter Is My Love?
2.W temacie maila należy wpisać: Winter Is My Love.
3.O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5.Osoba która wygra zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.