Jeśli szukamy mocnych wrażeń i chcemy w Halloween przeżyć coś naprawdę... strasznego, to nie będziemy rozczarowani. Panic House zaprasza!

- Ludzie nie spodziewają się takiej dawki emocji, jaka tu na nich czeka - uśmiecha się Paweł, menedżer Panic House w Bielsku-Białej, jedynego profesjonalnego gabinetu grozy w naszym regionie (najbliższe tego typu lokale znajdują się w Katowicach i Krakowie). - Zabawa jest całkiem bezpieczna. Nikomu nic nie grozi. Będąc wewnątrz trudno się jednak oprzeć aurze strachu. Dlatego wiele osób rezygnuje przed ukończeniem trasy. Zdarzały się nawet omdlenia - zdradza Paweł.

Wędrówka po korytarzach starego bunkra to rozrywka dla osób o silnych nerwach. Jeśli jednak szukamy mocnych wrażeń i chcemy w Halloween przeżyć coś naprawdę… strasznego, to nie będziemy rozczarowani. Wejście do podziemi kosztuje tylko 25 zł. Jednorazowo do środka może wejść maksymalnie osiem osób. Szczegółowe informacje na stronie Panic House: www.panichouse.pl oraz na Facebooku - TUTAJ.

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy osiem pojedynczych zaproszeń do Panic House.

Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Jak wyobrażasz sobie przygodę w Panic House?
2.W temacie maila należy wpisać: Panic House.
3.Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5.Na zgłoszenia czekamy do 27.10 do godz. 23:59. Osoby które wygrają zostaną poinformowane drogą telefoniczną.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.