Z okazji Halloween zapraszamy do kina Helios na specjalny seans pełny pozytywnych emocji. W niedzielę 29 października przed seansem „Potwornej rodzinki” o godz. 17:00 odbędzie się konkurs z unikalnymi nagrodami.

Jeśli uda Wam się przebrać w klimacie Halloween i pokazać je przed tym wyjątkowym seansem – na pewno zwiększycie swoje szanse wyboru do udziału w konkursach. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Fay Wishbone jest zwyczajną, nieco zbuntowaną nastolatką. Jej młodszy brat Max z racji nieprzeciętnej inteligencji ma na pieńku ze szkolnymi łobuzami. Rodzice natomiast są tak zapracowani, że ledwie znajdują czas na życie rodzinne. Pewnego dnia Fay zabiera wszystkich Wishbone'ów na bal przebierańców. Sama przebiera się za mumię, jej brat za wilkołaka, mama za wampirzycę, a tata za samego Frankensteina. Zabawa jest przednia, aż do chwili, gdy okazuje się, iż na skutek klątwy ich przebrania przestały być tylko żartem, a stały się rzeczywistością.

Scenariusz wydarzenia:

  • zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min]
  • projekcja filmu 96 minut

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy jedno podwójne zaproszenie na seans "Potwornej rodzinki".

Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: W jaką postać wcieliła się Fay Wishbone podczas balu przebierańców?
2.W temacie maila należy wpisać: Potworna rodzinka.
3.O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5.Osoba która wygra zostanie poinformowana drogą mailową.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.