Już 8 grudnia, w kinach Helios w całej Polsce odbędzie się podwójny maraton w którym Widzowie mają do wyboru dwa zestawy filmów.

Zestaw pierwszy to cztery najzabawniejsze komedie ostatnich miesięcy, a wśród nich prawdziwa niespodzianka. Na początek przedpremierowy pokaz filmu „Bękarty”!Dalej w programie jeszcze „Dom Wygranych”, po krótkiej przerwie „Jak to robią single” i na koniec „W starym dobrym stylu”.Jesteśmy przekonani, że taka dawka obezwładniającego śmiechu nie pozwoli Wam zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu.

W zestawie drugim pokażemy cztery przerażające horrory, które doskonale spełniają swoją rolę. Po obejrzeniu, będziecie bali się zostać sami nawet we własnym domu.Na początek mroczny „Pamiętam Cię”, dalej „Męczennicy” i „Słudzy Diabła”, a na koniec „The Hallow”.Jesteśmy przekonani, że taka dawka obezwładniającego strachu nie pozwoli Wam zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu. Jesteście na to gotowi?

Start: 08.12.2017, godz. 23:00 do rana

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy jedno podwójne zaproszenie na wybrany maraton.

Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu.
2.W temacie maila należy wpisać: który zestaw wybierasz
3.O wygranej w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5.Na zgłoszenia czekamy do 08.12. do godz. 12:00. Osoba która wygra zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.