Ten głos, gitara i intymna atmosfera szczególnej rozmowy… Alosza Awdiejew zaśpiewa w Bielsku-Białej piosenki najbliższe jego sercu.

Alosza Awdiejew to aktor filmowy, piosenkarz i językoznawca pochodzenia rosyjskiego. Do Polski przyjechał w 1967, a obywatelstwo polskie otrzymał w 1993. Od lat 70. związany z krakowską Piwnicą pod Baranami. Często koncertuje w kraju i za granicą, nagrywa płyty oraz programy RTV. Absolwent filologii polskiej na UJ, obecnie pracownik naukowy tej uczelni. Od 2005 profesor nauk humanistycznych.

Na koncercie Aloszy Awdiejewa z pewnością nie zabraknie energii i pogody ducha. Koncert odbędzie się 5 grudnia 2017 o godz. 19.00 w Bielskim Centrum Kultury. Bilety do nabycia: http://twojekoncerty.pl/

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy cztery pojedyncze zaproszenia na koncert Aloszy Awdiejewa.

Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Z jakim krakowskim kabaretem związany jest Alosza Awdiejew?
2.W temacie maila należy wpisać: Alosza Awdiejew.
3.O wygranej w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5.Osoby które wygrają zostaną poinformowane drogą telefoniczną.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.