Po sukcesie zeszłorocznej polskiej rundy Mistrzostw Świata Super Enduro, najlepsi zawodnicy tej dyscypliny wracają do TAURON Arena Kraków. Już 9 grudnia mistrz świata Colton Haaker zmierzy się ze światową czołówką w walce o obronę tytułu.

Polskie Grand Prix tradycyjnie rozpocznie nowy sezon motocyklowych mistrzostw świata. Bezwzględny dla zawodników, a zarazem niesamowicie widowiskowy dla widzów tor zbudowany z ziemi, ogromnych opon, bali drewna i głazów zweryfikuje umiejętności śmiałków, którzy staną na starcie tych ekstremalnych wyścigów. Patronem honorowym wydarzenia jest zwycięzca Rajdu Dakar 2015 - Rafał Sonik.

W trakcie wydarzenia nie zabraknie efektownej ceremonii otwarcia ze sporą ilością dymu, pirotechniki i gry świateł oraz szeregu atrakcji, jak wyścig dzieci czy dance & fire show.

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie dostępne są na stronie EVENTIM.PL oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy dziesięć pojedynczych zaproszeń na Mistrzostwa Świata Super Enduro.

Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz krótkim uzasadnieniem dlaczego bilet powinien trafić właśnie do Ciebie.
2.W temacie maila należy wpisać: Super Enduro.
3.Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone. Na zgłoszenia czekamy do 29.11 do godz. 16:00.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl/ oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy
5.Osoby które wygrają zostaną poinformowane drogą telefoniczną.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.