Studio Accantus to zespół twórców i wykonawców tworzący własne projekty autorskie.  To musicalowe studio nagraniowe, które swoje projekty zamieszcza głównie w internecie i ten sposób zyskało sobie ogromną rzeszę fanów. Po dwóch wiosennych koncertach w Domu Muzyki - teraz powracają do Bielska-Białej z kolędami.

Tradycyjne polskie kolędy dla każdego. Współczesne, a zarazem klasyczne. Z rozmachem, ale i ze skromnością. Aranżacje Marcina Kuczewskiego, przygotowane na zlecenie Stowarzyszenia Wikimedia Polska, zaśpiewane przez wokalistów Studia Accantus z towarzyszeniem Bielskiej Orkiestry Festiwalowej pod batutą Tadeusza Wicherka.

Wystąpią soliści: Kuba Jurzyk, Wiktor Korszla, Małgosia Kozłowska, Zuzanna Makowska, Kasia Mazurkiewicz, Natalia Piotrowska, Paweł Skiba, Janek Traczyk.

Wygraj bilet na ten koncert w naszym kolejnym konkursie!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Bez czego nie wyobrażasz sobie świąt Bożego Narodzenia?
2. W temacie maila należy wpisać: Koncert Tradycyjne Kolędy
3. Wejściówkę wygrają autorzy najciekawszych odpowiedzi. Czekamy na zgłoszenia do godziny 16.00 w czwartek.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.

Więcej szczegółów na temat koncertu: http://www.bck.bielsko.pl/aktualnosci/studio-accantus-koledy