Karnawałowy odcinek SuperWiruozów z udziałem wybitnego wirtuoza akordeonu i jego zespołu oraz solistów Satellite Orchestra w bogatym repertuarze rozrywkowym i tanecznym – 15 stycznia o g. 11:00 w Domu Muzyki!

Odc. 4 – Karnawał SuperBohaterów! Czyli o tajemniczej Piątej Porze Roku.

Piąta Pora Roku – Karnawał trwa. W Wenecji przepięknie zdobione maski. Na ulicach Rio szaleństwo brazylijskiej samby. A z nami prawdziwi SuperBohaterowie, Wielkie Gwiazdy Kina dla Dzieci!

Witajcie na balu, wspaniali Goście! W myśl motta „Tańczymy wśród gwiazd”, przeżyjemy moc kosmicznych przygód i wiele muzycznych niespodzianek; „Lot Anioła”, Parada Sceniczna, Fiesta i fruwające cukierki…, a co więcej, wielki konkurs muzyczny „Great Battle Music” oraz tańce-hulańce do dźwięków akordeonu SuperWirtuoza… Ach, co to będzie za bal! Przyjdźcie przebrani, zamaskowani, zakamuflowani… najlepiej z Maaskaamiiii!

PS: Wiadomość na ucho! – Musimy zawstydzić Pana Fałsza. On też szykuje SuperKostium!

Premiera 4. odcinka „SuperWirtuozów” już 15 stycznia w Domu Muzyki BCK. Zapraszamy!

Źródło: http://www.bck.bielsko.pl/aktualnosci/super-wirtuozi-odc-4

KONKURS!

Mamy dla was podwójną wejściówkę na to wydarzenie! Zapraszamy do zabawy.


Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu.
2. W temacie maila należy wpisać: SuperWirtuozi.
3. O wygranej w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.