10 lutego zabawcie się walentynkowo w ślub na niby! W ten karnawałowo-walentynkowy czas zaproś partnera na ślub i spędźcie ten dzień, bawiąc się doskonale razem z nami!

Zaplanowaliśmy wszystko na takim poziomie, abyście na długo zapamiętali tę imprezę!

Dlaczego ślub na niby?

Ponieważ kto z Was nie lubi szaleństwa na przyjęciu weselnym? Wiele wyszukanych zabaw, atmosfera, taneczne chwile z rewelacyjną orkiestrą, pełno ciekawych atrakcji, wyśmienite weselne jedzenie, krótko mówiąc: zabawa, zabawa do białego rana! :) Dlatego właśnie dla Was zorganizowaliśmy imprezową gratkę – poznacie najbardziej wyszukane zabawy weselne, doświadczycie wszystkich atrakcji z prawdziwego weselnego zdarzenia...


To będzie jedno z najlepszych wesel na jakich byliście!
Oczywiście jak na dobrym weselu wódki weselnej będzie bez ograniczeń!
Zapraszamy zarówno Pary jak i Singli!

Zaczynamy o 19.00! Zabawa odbędzie się na dwóch wspólnych salach – bawimy się w danym momencie, gdzie zapragniemy. 

Doskonałą taneczną muzykę zagwarantują Państwu jedne z najlepszych zespołów na Śląsku oraz Małopolsce: Zespół Kris Party i zespół Oscar!

KONKURS!

Mamy do wygrania 4 wejściówki na imprezę Ślub na niby! Odpowiedz na pytanie i wygraj zaproszenie na zabawę w Dworku Bestwinka!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Dlaczego chciałbyś wziąć udział w zabawie ŚLUB NA NIBY?
2. W temacie maila należy wpisać: Ślub na niby.
3. O wygranej w konkursie decyduje atrakcyjność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.