Już 25 lutego w Bielsku-Białej w Hali BKS Stal wystąpi grupa, która bawi całą Polskę - Kabaret Neo-Nówka.

Kazik sam w domu to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. 

W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić. Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: "Każdy jest Kazikiem swego losu".

Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy.  Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

Czas trwania programu to około 120 minut.

Bilety w cenie: 60, 70 zł oraz 80 zł VIP.

Bilety do nabycia: Recepcja Hali BKS STAL.

KONKURS!

Mamy dla Was aż 4 podwójne wejściówki na występ Kabaretu Neo-Nówka!

Zapraszamy do zabawy!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Jaki jest tytuł programu, z którym wystąpi Kabaret Neo-Nówka?
2. W temacie maila należy wpisać: Kabaret Neo-Nówka.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Informacje o konkursach znajdziecie też na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.