Czy może być lepszy sposób na świętowanie 20. Zadymki niż taneczna zabawa w rytm muzyki klubowej?

Pomoże nam w tym formacja specjalizująca się w tworzeniu mocnych groove’ów, funkowych eksplozji i czułych ballad, 8-osobowy angielski zespół MF Robots. Właściwie za nazwą zespołu stoi duet: wokalista Dawn Joseph oraz perkusista i kompozytor Jan Kincaid. Spotkali się w legendarnej angielskiej grupie acid jazzowej Brand New Heavies. Jan Kincaid był w tej formacji fachowcem od pisania piosenek (z 16 top-40 singlami i 2 milionami sprzedanych albumów) i produkcji dźwięku. Dawn Joseph dołączył do zespołu później jako wybitny wokalista solowy, który pracował z takimi muzykami, jak Rod Stewart, Michael Buble i Phil Collins. MF Robots czerpią inspirację z klasycznego dziedzictwa. Ich muzyka łączy elementy z różnych epok i stylów: soul, jazz, hard funk, electronica, acid jazz i pop.

Koncert odbędzie się 23.02.2018 o godz.  21.00.

Miejsce: Klub Klimat, Galeria SFERA, Bielsko-Biała, ul. Mostowa 5.

Więcej informacji: http://www.bielsko.biala.pl/rozrywka/12280,zapowiedzi

KONKURS!

Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na ten koncert! Zapraszamy do zabawy:


Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Podaj nazwisko saksofonisty zespołu MF Robots.
2. W temacie maila należy wpisać: Okolice Jazzu.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Prosimy o polubienie stron: www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.