Zapraszamy na porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie: Filmowe Poranki - Tęczowa Rubinka! 

W niedzielę, 11 marca o godz. 10:30 zaprezentujemy nowy zestaw bajek:

  • Tęczowa fala
  • Niezwykły ulubieniec
  • Przyjęcie dla księcia
  • Ale bałagan
  • Kłopot z delfinkiem

Tęczowa Rubinka jest taka, jak wszystkie dzieci w jej wieku. Uwielbia podróże w głąb wyobraźni, podczas których niesie pomoc swoim zabawkom. Gdy ktoś stamtąd potrzebuje pomocy, jej miś Ptyś sygnalizuje to migającym sercem i melodyjką. W czasie pobytu w Krainie Tęczy dziewczynka wciela się w różne role: lekarza, fryzjera, szefa kuchni czy strażaka, pomagając przyjaciołom wychodzić z największych opresji.

Projekcję nowych Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci Helios, zawsze o godz. 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

KONKURS!

Mamy do wygrania podwójną wejściówkę na niedzielny Filmowy Poranek w kinie Helios. Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj zaproszenie!


Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Jak nazywa się miś Tęczowej Rubinki?
2. W temacie maila należy wpisać: Filmowy Poranek.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.