Wszystkich wielbicieli mody męskiej zapraszamy 15 marca do Galerii Sfera przy ul. Mostowej 5 do nowo otwartego salonu Recman.

 

 

Z tej okazji w salonie Recman będzie obowiązywał rabat -20% na cały nieprzeceniony asortyment. Będzie w czym wybierać!

 

Firma Recman działa na polskim rynku od 1986 roku, to polska marka z ponad 30-letnim doświadczeniem w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu firma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową.

Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki szyte z najwyższej jakości materiałów i wytwarzane w Polsce. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bielizna, obuwie oraz stylowe akcesoria. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie.

KONKURS!

To jeszcze nie koniec! Wspólnie z recman.pl przygotowaliśmy dla Was, naszych czytelników, konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Zasady konkursu:

  1. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wymienić ponadczasowy element garderoby męskiej i uzasadnić swój wybór.
  2. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl do środy 14 marca do godziny 14:00.
  3. W temacie maila należy wpisać: Nowy salon Recman.
  4. Konkurs ogłaszamy także na Facebooku: https://www.facebook.com/bielskobialapl/ oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
  5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
  6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.

 

Trzy najciekawsze odpowiedzi wyróżnimy nagrodami:

  • I miejsce: perfumy Black by Recman
  • II miejsce: perfumy Recman Challenger
  • III miejsce: elegancki krawat

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 14.03.18. Nagrody będzie można odebrać w salonie Recman.

Zapraszamy do zabawy!