W piątek, 23 marca zaczynają się targi "TWÓJ DOM 2018". Organizowane od 26 lat na pograniczu polsko-czesko-słowackim są uważane za najważniejsze  wydarzenie branży budowlanej na południu Polski.

Misja jest dość prosta, lecz innowacyjna: upowszechnianie nowoczesnych i ekologicznych technik budowlanych, promowanie efektywności energetycznej w budownictwie.

Dla wszystkich, którzy myślą o zbudowaniu, wyremontowaniu lub aranżacji swojego domu, ogrodu,  czy innych pomieszczeń, na które jeszcze nie mają pomysłu, a szukają niebanalnego rozwiązania i najnowszych efektywnych rozwiązań, jest to doskonała okazja, by dowiedzieć się czegoś nowego i takie rozwiązania znaleźć właśnie na targach.

Targom będą towarzyszyć takie wydarzenia, jak:

  • Strefa Dobrych Wnętrz.
  • Strefa Wiedzy: Konferencja Budownictwa Zero i Niskoenergetycznego infoENERGIA 2018 - uczestnicy poznają w skrócie najnowsze rozwiązania w zakresie technologii tworzenia budynku o standarcie niemal zeroenergetycznym, a także możliwości wykorzystania odnawialnych źródeł energii dla uzyskania jego maksymalnej efektywności energetycznej - przedstawione przez ekspertów  i praktyków.
  • Klub Małego Budowlańca - tradycyjnie funkcjonuje na targach już od lat. Tutaj można pozostawić swoje pociechy, gdzie pod okiem fachowych instruktorów mogą one rozwinąć m. in. umiejętności planowania działań twórczych, usprawnić swoje manualne zdolności poprzez warsztaty budowania małych domków.
  • Konkurs dla zwiedzających - do wygrania cenne nagrody ufundowane przez wystawców i organizatora targów. Ogłoszenie wyników w ostatnim dniu targów o godz. 14:00 na stoisku organizatora targów.

Na stoiskach wystawców eksperci i praktycy pomogą w znalezieniu optymalnego rozwiązania, można poznać i porównać wiele ofert w jednym czasie i miejscu.

Informacje targowe:

  • Targi odbędą się w dniach 23-25 marca 2018 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bielsku-Białej pod Dębowcem przy ulicy Karbowej 26. Będą czynne dla zwiedzających w piątek i sobotę od godz. 10.00 do 18.00, natomiast w niedzielę od godz. 10.00 do 16.00.
  • Udział w targach bierze ok. 250 firm polskich i zagranicznych.
  • Powierzchnia wystawiennicza - ok. 5 000 m2 w hali i 1500 m2 na terenach zewnętrznych.
  • Bilet wstępu jest w cenie 10 zł. Grupy zorganizowane - wstęp bezpłatny.
  • E-bilet - bezpłatny wstęp na targi (e-bilet jest dostępny do pobrania).
  • Zapewniamy bezpłatne parkingi położone w obrębie hali.

Organizatorem targów jest Biuro Promocji i Wystaw Astra.