21 marca 2018 – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film "Kobieta sukcesu".

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Atrakcja wieczoru:

Recepta na zdrowe i piękne piersi! Biustonosz jest nieodzownym elementem damskiej garderoby. Dobrze dobrany potrafi zdziałać cuda, nieodpowiedni wręcz odwrotnie!

Krótka prelekcja o tym jak dbać o biust, by cieszyć się jego zdrowiem i pięknym wyglądem na lata! O tym, że rozmiar ma znaczenie opowie ekspert w dziedzinie profesjonalnego dobory bielizny, założycielka marki Vanilla Body Shop!

 

Konkursy i seans poprzedzimy spotkaniem z naszymi Partnerami, którzy od godz. 18:00 będą do dyspozycji Pań w holu kina.

W trakcie spotkania Studio Modelowania Sylwetki Atelier-Mariposa przekaże wszystkim uczestniczkom Zaproszenia na bezpłatne zajęcia w Studio oraz zainteresowanym Paniom przekaże informacje na temat szczegółów dotyczących zabiegów proponowanych przez Atelier-Mariposa.

Panie z firmy PODUSZA zaprezentują dekoracyjne poduszki z kolorowych tkanin, z ręcznie wykonanymi mandalami. Doskonałe pod plecy, głowę, do przytulania. Stanowią oryginalną ozdobę salonu, sypialni czy też pokoju dziecięcego.

A ponadto:

  • Przedstawiciel Winiarni Bartex przygotuje specjalne stoisko z możliwością degustacji,
  • Panie z firmy ARBONNE przedstawią ofertę kosmetyków,
  • Panie z VANILLA BODY SHOP przedstawia aktualna ofertę salonu,
  • Pani Iwona Szymczyk zaprezentuje swoja kolekcje biżuterii oraz ubrań firmowanych jej twórczością,
  • Przedstawicielki Tupperware przedstawią najnowszą kolekcje produktów firmy,
  • Profesjonalny Doradca Kosmetyczny Bożena Cieślińska przedstawi ofertę wysokiej jakości produktów do pielęgnacji skóry oraz kosmetyków firmy Mary Kay,
  • Panie z VITADERMOSFERA zaprezentują ofertę salonu.

 

Konkurs!
Mamy dla Państwa do wygrania podwójną wejściówkę na seans. Zapraszamy do zabawy!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Kto gra główną rolę w filmie "Kobieta sukcesu"?
2. W temacie maila należy wpisać: Kino Kobiet.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.