31 marca w RudeBoy Club zagra Bielski zespół Down To The Heaven grający w klimatach metalcore electro.

Będzie to koncert promujący debiutancką płytę zatytułowaną [level -1]. Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 19:00. W roli supportu wystąpi metalcorowy The Fall of Ghost Face pochodzący z Czech.

Down to the Heaven to zespół grający metal w klimatach metalcore electro. Grupa istnieje od grudnia 2013 roku i występowała na licznych koncertach, przeglądach oraz festiwalach dzieląc scenę z takimi zespołami jak Materia, Fractal  Universe, Drown My Day czy Moanaa. Obecny skład uformował się początkiem 2016 roku. Styl zespołu cechuje się złożonymi i ciężkimi aranżacjami, połączonymi z dużą dozą melodyki, muzyką elektroniczną oraz screamowym i rapowanym wokalem.

Zespół zakończył pracę nad pierwszą długogrającą płytą zatytułowaną [level -1], na której znajdzie się 8 utworów. Premierę zaplanowano na 31 marca na koncercie w RudeBoy Club.

KONKURS!

Koncert Down To The Heaven coraz bliżej, a już dziś możecie wygrać 5 biletów na to wydarzenie!

Zgarnij wejściówkę i przyjdź posłuchać dobrej muzyki!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: W którym roku został założony zespół Down to the Heaven?
2. W temacie maila należy wpisać: Down To The Heaven.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.