16 kwietnia rozpoczyna się festiwal Sacrum in Musica. W trakcie tegorocznego Festiwalu nie zabraknie formy oratoryjnej, muzyki żydowskiej, starocerkiewnej oraz gospel.

Od 16 do 19 kwietnia trwać będzie XIX Międzynarodowy Festiwal Sacrum in Musica. Coroczny festiwal Muzyki Sakralnej na Podbeskidziu jest organizowany pod patronatem Ordynariusza Diecezji Bielsko-Żywieckiej Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Romana Pindla oraz Zwierzchnika Diecezji Cieszyńskiej Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Adriana Korczago.

Program Festiwalu i szczegółowe informacje znajdziecie na stronie BCK.

KONKURS!

Mamy do wygrania podwójną wejściówkę na koncert inauguracyjny tegorocznego Festiwalu Sacrum in Musica. Zapraszamy do zabawy!

 

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Który raz odbywa się w Bielsku-Białej Festiwal Sacrum in Musica?
2. W temacie maila należy wpisać: Sacrum in Musica.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.