Od 16 do 19 kwietnia rtrwa Festiwal Muzyki Sakralnej na Podbeskidziu Sacrum in Musica. W trakcie tegorocznego Festiwalu nie zabraknie formy oratoryjnej, muzyki żydowskiej, starocerkiewnej oraz gospel.


Jak co roku festiwal jest organizowany pod patronatem Ordynariusza Diecezji Bielsko-Żywieckiej Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Romana Pindla oraz Zwierzchnika Diecezji Cieszyńskiej Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Adriana Korczago.

KONKURS!

Z okazji tych niecodziennych wydarzeń muzycznych mamy dla Państwa konkurs, w którym wygrać można bilety na koncerty Festiwalowe. Do wygrania: 

  • podwójna wejściówka na koncert muzyki starocerkiewnej Evlogia Bizantine Music Choir z Bukaresztu 18 kwietnia o godz. 18:00 w kościele ewangelicko-augsburskim 
  • pojedyncza wejściówka na koncert muzyki klezmerskiej (przeczytaj więcej o tym koncercie) 17 kwietnia o godz. 18:00 w Domu Muzyki BCK
  • pojedyncza wejściówka na finałowe wydarzenie festwialu: Koncert Muzyki Gospel 19 kwietnia o godz. 18:00 w kościele św. Andrzeja Boboli. 

Zasady konkursu: 

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu, dopiskiem, o którą wejściówkę gra uczestnik oraz  obowiązkowo z odpowiedzią na pytanie konkursowe: Skąd wywodzi się gatunek muzyki sakralnej Gospel?
2. W temacie maila należy wpisać: Sacrum in musica.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.