Rusza cykl imprez, jakich jeszcze w Bielsku-Białej nie było! Wieczorki taneczne dla osób w wieku 50+ i nie tylko, czyli Fajfy dla Seniorów. 


Jeśli kochacie taniec, lubicie dobrą zabawę oraz cenicie sobie kulturalne spotkania w sympatycznym towarzystwie, to zapraszamy gorąco na nasze Wieczorki Taneczne. Fajfy dla Seniorów to zupełnie nowy pomysł i ciekawa propozycja na spędzenie wolnego czasu. Wierzymy, że właśnie takiej imprezy bardzo brakowało w Bielsku-Białej.

Zapraszamy serdecznie wszystkich, a jednocześnie zachęcamy do poinformowania znajomych, przyjaciół, że już od 3.05.2018 roku W KAŻDY CZWARTEK o godz. 18.00 spotykamy się w Pizzeria & Klub Miasto. Im nas będzie więcej, tym będzie piękniej!

Fajfy dla Seniorów – to wieczór skierowany głównie do osób w wieku 50+, jednak zapraszamy ludzi w każdym wieku. Młodych duchem, radosnych i pełnych energii, a przede wszystkim tych, którzy kochają wspaniałą muzykę sprzed lat i dobrze się bawić.

Wieczorki Taneczne poprowadzi rezydent Klubu Miasto DJ GiePe, który zaprezentuje największe polskie i zagraniczne przeboje z lat 60-tych, 70-tych i 80-tych.

Gorąco zapraszamy już 3.05 do Parku Włókniarzy. Pamiętajcie, liczy się tylko dobry humor i pozytywne nastawienie. Bawimy się przy największych przebojach z dawnych lat. Nie daj się nudzie i samotności. Nie siedź w domu. Czas nieco odetchnąć, wyjść do miasta i poznać nowych ludzi. 

Przez cały wieczór Klub Miasto serwuje pyszną kawę, ciasta, lody i nie tylko. Wieczorki Taneczne odbywać się będą od maja w Każdy Czwartek od 18.00. Wstęp wolny.
 

_

Śledź nasz dział Rozrywka, by być na bieżąco i brać udział w konkursach. Do wygrania wejściówki na wydarzenia kulturalne w Bielsku-Białej i okolicach.