Jak co roku na placu Ratuszowym, o godz. 10.00 rozpoczną się uroczystości związane z obchodami Święta Konstytucji 3 Maja.

Z tej okazji zaplanowano okolicznościowe wystąpienia, a także defiladę kompanii honorowej 18. batalionu powietrznodesantowego oraz złożenie kwiatów przy pomniku Konfederatów Barskich. Ok. godz. 10.30 odbędzie się  przemarsz  kompanii honorowej Wojska Polskiego, Policji, Straży Pożarnej, przedstawicieli władz wojewódzkich i miejskich, Młodzieżowej Rady Miasta, Bielskiej Orkiestry Dętej-Formacji Wojskowej, pocztów sztandarowych organizacji kombatanckich, harcerzy ZHP i ZHR oraz stowarzyszeń i szkół ulicami:  Stojałowskiego, Wzgórze, Rynek, Cieszyńska do katedry św. Mikołaja, gdzie o godz. 11.00 zostanie odprawiona uroczysta msza w intencji Ojczyzny.

Uroczystościom towarzyszą również inne wydarzenia. 2 maja o godz. 16.30 na terenie przy hali widowiskowo-sportowej pod Dębowcem wystąpią Dawid Kwiatkowski i Sylwia Grzeszczak. Wstęp na koncert jest wolny. Natomiast 3 maja w BCK odbędzie się Koncert Muzyki Polskiej z okazji Święta Flagi oraz 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

KONKURS!

Mamy dla Państwa podwójną wejściówkę na Koncert Muzyki Polskiej w ramach obchodów 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Zapraszamy do zabawy!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: W którym roku uchwalono Konstytucję 3 Maja?
2. W temacie maila należy wpisać: Koncert Muzyki Polskiej.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.