16 maja 2018 - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film "Tully".

W najbliższą środę seans z cyklu Kino Kobiet – film "Tully". Kino Helios zaprasza wszystkie kobiety do wspólnego oglądania i udziału w atrakcjach wieczoru.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie. Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

 

KONKURS!

Z okazji kolejnego spotkania z cyklu Kino Kobiet mamy dla Was do wygrania podwójną wejściówkę na ten seans. Zapraszamy do zabawy!

 

 

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Kto wyreżyserował film "Tully"?
2. W temacie maila należy wpisać: Kino Kobiet.
3. O wygranej w konkursie decydują poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.
 

_

Śledź nasz dział Rozrywka, by być na bieżąco i uczestniczyć w konkursach. Do wygrania wejściówki na wydarzenia kulturalne w Bielsku-Białej i okolicach.