Od 28 maja do 3 czerwca potrwają obchody Dnia Dziecka w Parku Trampolin GoJump w Bielsku-Białej. Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji w cenie jednego biletu.

Specjalnie dla dzieciaków GOjump przygotował cały tydzień szalonych atrakcji: gra terenowa z nagrodami, nauka salta, konkursy, GOjumpowe balony i wiele więcej. Co godzinę wszystkie dzieci będą mogły też wziąć udział w grze terenowej na terenie parku i pokonać pięć wyzwań, by stać się Championem GOjump Challenge!

Więcej o tym wydarzeniu przeczytasz w artykule: TyDzień Dziecka – GoJump Challange!

Tydzień Dziecka zaczynamy już 28 maja. Wszystkie zabawy, nauka salta, udział w konkursach będą w cenie biletu. Wystarczy wskoczyć do GOjump, założyć „gojumpetki” (czyli skarpetki antypoślizgowe) i bawić się na całego!

 

Konkurs!

Z okazji Dnia Dziecka mamy do wygrania 2 podwójne bilety do Parku Trampolin GoJump. Weź udział w konkursie i skorzystaj z szansy na świetną zabawę!


Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Przy jakiej ulicy mieści się GoJump w Bielsku-Białej?
2. W temacie maila należy wpisać: TyDzień Dziecka.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.