3 czerwca w klubie Rude Boy odbędzie się Koncert Omega Diatribe w Bielsku-Białej w ramach urodzinowej trasy Chaos Engine Research.

 

Węgierska formacja Omega Diatribe odwiedzi Bielsko-Białą w ramach trasy "XI Years of Chaos" zorganizowanej z okazji jedenastych urodzin zespołu Chaos Engine Research z Częstochowy. Występy obu formacji będą poprzedzać koncerty grup Underdamped System (UDS) oraz Tranquillizer.

Więcej informacji o zespołach, które wystąpią w niedzielny wieczór, znajdziesz w zapowiedzi koncertu.

Koncert odbędzie się 3 czerwca 2018 w Klubie Rudeboy przy ulicy 1 Maja 20 w Bielsku-Białej. Start imprezy o godzinie 19:00.

Konkurs!

Koncert czterech formacji o unikalnych brzmieniach już w najbliższą niedzielę o 19:00. Mamy do wygrania 2 podwójne wejściówki na to wydarzenie. Odpowiedz na pytanie i zgarnij bilety!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Skąd pochodzi zespół Omega Diatribe?
2. W temacie maila należy wpisać: Chaos Engine Research.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.