Już 8 czerwca w Sali Redutowej w Pasażu pod Orłem odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Finał Metamorfoz Stylowych Agentek.


Uczestniczki programu w ciągu niecałych trzech miesięcy przeszły spektakularne Metamorfozy. Nie tylko wypiękniały, ale zyskały także pewność siebie i odwagę, aby móc realizować swoje marzenia. A wszystko to, dzięki inicjatywie Stylowych Agentek – nowej bielskiej grupie kobiet, której głównym celem jest uświadomienie kobietom, że poprawa wyglądu, zdrowia, samooceny oraz jakości życia jest w zasięgu każdej z nas. Podczas Metamorfoz każda z uczestniczek mogła spojrzeć na swoją kobiecość z zupełnie nowej perspektywy.

8 marca podczas pierwszego wydarzenia Stylowych Agentek z pośród uczestniczek świętujących Dzień Kobiet wyłonione zastały trzy cudowne Panie, które przeszły metamorfozy i odmieniły swoje życie! Te kobiety razem napisały nową piękną historię! Efekty będziecie mogli podziwiać podczas Wielkiego Finału 8.06 w Sali Redutowej Pod Orłem w Bielsku Białej.

KONKURS!

Z okazji Wielkiego Finału Metamorfoz mamy dla Państwa 4 zaproszenia na to niezwykłe wydarzenie. Wygraj wejściówkę i przyjdź na finałową galę!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Kiedy odbyło się pierwsze wydarzenie zorganizowane specjalnie dla kobiet przez Stylowe Agentki?
2. W temacie maila należy wpisać: Stylowe Agentki.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.