W poniedziałek, 11 czerwca w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze otwarto nową część parku wodnego - Tropical Fun, w której odnajdziemy dziesięć nowych zjeżdżalni.

Nowa strefa Tropical Fun  to największy otwarty park wodny w Polsce, a zjeżdżalnia taka, jak Exotik Fun jest jedyna w kraju. Do dyspozycji Gości oddano aż 300 pontonów 1- i 2-osobowych oraz ogromną plażę z leżakami - dla wytchnienia i relaksu. W nowo otwartej strefie funkcjonuje dziesięć zjeżdzalni oraz wijąca się wokół rzeka.

Wszystkie strefy dostępne są w ramach jednego biletu wstępu, ale przy odrobinie szczęścia nasi Czytelnicy nie muszą się martwić nawet o taki wydatek - mamy dla Państwa niespodziankę!

KONKURS! 

Mamy do wygrania wejściówki do Energylandii! Odpowiedz na pytanie i zdobądź jedno z 4 zaproszeń - zapraszamy do zabawy!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Jak się nazywa nowo otwarta strefa rozrywki w Energylandii?
2. W temacie maila należy wpisać: Energylandia.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.