22 czerwca Nocne Maratony Filmowe zapraszają na pierwszy z serii wakacyjnych maratonów! Tuż po rozdaniu świadectw zestaw mocnych horrorów to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego!

Na początek długo wyczekiwany i już zbierający doskonałe opinie horror DZIEDZICTWO. HEREDITARY. Po krótkiej przerwie przyjdzie czas na specjalne, przedpremierowe pokazy filmów, które Widzowie Nocnych Maratonów Filmowych zobaczą jako pierwsi, a będą to kolejno: THE HOLLOW CHILD, THE ENDLESS oraz ZEMSTA.

Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że taka dawka obezwładniającego strachu, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. 

Start: 22.06.2018 r., godz. 23:00.

Na maratonie wyświetlone będą filmy:

  • Dziedzictwo. Hereditary  (PREMIERA!) 
  • The Hollow Child  (PRZEDPREMIERA!)
  • The Endless  (PRZEDPREMIERA!)
  • Zemsta

 

Konkurs!
Dla naszych czytelniczków mamy do wygrania podwójną wejściówkę piątkowy maraton grozy w Kinie Helios. Zapraszamy do zabawy!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Kto wyreżyserował film „Dziedzictwo. Hereditary”
2. W temacie maila należy wpisać: Maraton Grozy.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.