Już 28 lipca 2018 roku w Porąbce po raz pierwszy w historii Letnie Spotkania Kabaretowe „Ściernisko”!

Wystąpią uwielbiane przez publiczność kabarety: Paranienormalni zaprezentują m.in. dwa premierowe skecze, ale pokażą też te, które kochają widzowie, Jerzy Kryszak jak zawsze rozbawi satyrą polityczną, Łowcy.B zaskoczą abstrakcyjnym poczuciem humoru, a K2 zaskoczą nowym składem!

Wydarzenie odbędzie się 28 lipca 2018 w Porąbce, na stadionie LKS Zapora o godz. 19:00.
Więcej  informacji oraz bilety na stronie: www.scierniskokabarety.pl.

Letnie Spotkania Kabaretowe „Ściernisko” powstały z inicjatywy Roberta Motyki, założyciela grupy Paranienormalni. W 2016 roku odbyła się I edycja z udziałem kabaretu Paranienormalni, która spotkała się z ogromnym zainteresowaniem publiczności. Podczas II edycji w 2017 roku na scenie wystąpili: Paranienormalni, Kabaret K2 (Michał Zenkner, Bartosz Klauziński) oraz Katarzyna Pakosińska.

Na miejsce festiwalu wybrana została rodzinna wioska artysty – Sieniawa Żarska, w której spędził całe swoje dzieciństwo. Impreza dedykowana jest społeczności lokalnej oraz miłośnikom śmiechu.

Wydarzeniu przyświeca charytatywny cel i cześć środków ze sprzedaży biletów zostanie przekazana na działalność Zespołu Regionalnego „Porąbczanie”.

 

Konkurs!
Dla naszych czytelników mamy do wygrania 5 podwójnych wejściówek na Letnie Spotkanie Kabaretowe „Ściernisko” w Porąbce. Zapraszamy do zabawy!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Kiedy odbyła się I edycja Letnich Spotkań Kabaretowych „Ściernisko”?
2. W temacie maila należy wpisać: Ściernisko.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) tylko na potrzeby konkursu, nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.