Rozpoczął się pierwszy etap plebiscytu na najciekawszych absolwentów uczelni wyższych z województwa śląskiego. Poszukiwani artyści, sportowcy, naukowcy, politycy i działacze. Kto w Bielsku-Białej zasługuje na miano Absolwenta XXI wieku?

Wystartował Plebiscyt Absolwent XXI wieku – projekt ma wyłonić najciekawsze sylwetki absolwentów uczelni wyższych z województwa śląskiego, odkryć niezwykłe historie byłych studentów i ich karier po zdobyciu dyplomu. To pierwsza taka akcja, w którą zaangażowane będą uczelnie wyższe z całego regionu, studenci, wykładowcy, instytucje oświatowe, biura karier i media. 

Już można zgłaszać kandydatów do plebiscytu – wystarczy wypełnić formularz: www.aplikuj.pl/absolwent/zgloszenie.

 

Biorąc udział w projekcie, głosujący wspierają Fundację „Dziecięce Marzenia” z Bielska-Białej. Za każdy głos oddany w plebiscycie organizator przekaże 1 zł na konto fundacji.

Która uczelnia kształci najbardziej znaczące postaci życia publicznego? Jakie były losy absolwentów, którzy osiągnęli sukces? W kolejnych etapach konkursu dowiemy się, gdzie naprawdę warto studiować i jaki jest przepis na sukces.

Szczegóły i regulamin plebiscytu dostępne są na stronie: https://www.aplikuj.pl/absolwent.