Już w ten weekend park trampolin GOjump w Bielsku-Białej obchodzi pierwsze urodziny! Przez cały weekend czeka na gości moc atrakcji – świętowanie urodzin potrwa do niedzieli 29 lipca.

Z okazji urodzin GOjump przygotował niespodzianki: konkursy, specjalny tor przeszkód, warsztaty akrobatyki i inne. Na każdy dzień zaplanowane są inne atrakcje dla najmłodszych i nie tylko. Szczegółowe informacje o tym wydarzeniu znajdziesz w artykule Pierwsze urodziny Gojump.

Wstęp na weekend urodzinowy wliczony jest w cenę biletów – za korzystanie z atrakcji nie obowiązują dodatkowe opłaty.

KONKURS!
Z okazji obchodów pierwszych urodzin GOjump mamy dla naszych czytelników 4 bilety do parku trampolin dla całej rodziny! Wygraną można wykorzystać do końca września tego roku. Brzmi dobrze? Zapraszamy do udziału w konkursie!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Jak chciałbyś spędzić swoje wymarzone urodziny?
2. W temacie maila należy wpisać: Urodziny GOjump.
3. Wygraną w konkursie organizator przyzna autorom najciekawszych odpowiedzi.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.