Przez całe lato mieszkańcy Bielska-Białej bawią się na weekendowych koncertach. I tym razem na rynku starego miasta i przy Galerii Sfera, jak co tydzień, muzycznych rozrywek nie zabraknie. 

W piątkowy wieczór wydarzenie muzyczne, na które wielu czekało: koncert Czesława Mozila w ramach Letniej Sceny Sfery.  Kompozytor, akordeonista, a zarazem znana osobowość telewizyjna zagra ze swoim zespołem Czesław Śpiewa. Wielbiciele muzyki alternatywnej będą mogli posłuchać piosenek, które od pierwszych albumów artysty zyskały sobie ogromną popularność.

W sobotę czekają nas inne klimaty muzyczne – tym razem na bielskim rynku. Bałkańskie hity z filmów Emira Kusturicy oraz nowsze kompozycje z nowoczesnymi akcentami zabrzmią na Rewii „Bałkański czar”. Zadba o to Helena Rutkowska z zespołem na kolejnym koncercie w ramach Lata z Kulturą 2018 BCK.

W niedzielę także nie zabraknie dźwięków na bielskim rynku. O 18:00 zagra Bielska Orkiestra Dęta Formacja Wojskowa z programem z okazji 100-lecia Niepodległosci Polski. Usłyszymy znane i lubiane pieśni patriotyczne.