W dniach 8-9 września studio DANCE#LOVEit zaprasza na Dni Otwarte wszystkich zainteresowanych różnymi stylami tańca. 

Studio otwarte jest przez cały czas, ale tylko raz w roku odbywają się Dni Otwarte, podczas których uczestników czeka ponad 10 godzin warsztatów zupełnie za darmo.
W programie:

  • przedstawienie różnych stylów tanecznych,
  • zajęcia z siódemką doświadczonych instruktorów tańca,
  • rabaty na zakup karnetów,
  • losowanie darmowych karnetów i wejściówek.*

W studiu odbywa się szeroki wachlarz zajęć dla młodzieży i dorosłych: od Modern Jazzu i Contemporary, poprzez Hip-hop, Dancehall, aż do Reggaetonu, Salsy Kubańskiej i Bachaty. Nie zabraknie też Izolacji ciała / techniki tańca, stretchingu i wzmacniania podczas Body Shape. Organizatorzy zapraszają zarówno na zajęcia solo jak i w parach.

Z okazji wydarzenia zaplanowano również Tydzień Otwarty dla dzieci!

Nie zapominajmy o naszych najmłodszych uczestnikach zajęć. Specjalnie dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat zorganizowano Tydzień Otwarty na zajęcia taneczne dla dzieci, który potrwa od 10 do 14.09.2018. Przyprowadź  swoją pociechę i zobacz, jak w przyjemny sposób może rozwijać swoją koordynację, równowagę, zwinność i zmysł artystyczny pod okiem wykwalifikowanej kadry. Zajęcia z Modern Jazzu poprowadzi Ewelina Tomiczak, zaś zajęcia z Hip-Hopu poprowadzi Tomasz Podgórski.

* Karnety i wejściówki otrzymane w studio należy wykorzystać do końca 2018.

Konkurs!
Dla wszystkch zainteresowanych tańcem mamy do wygrania atrakcyjne nagrody, które będzie można wykorzystać do końca roku w szkole tańca DANCE#LOVEit:

  • karnet na zajęcia u nas w studiu w wysokości 60 zł

  • 3 darmowe wejściówki na pojedynczą lekcję na wybrane zajęcia

Zapraszamy do zabawy!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Od kiedy istnieje studio tańca DANCE#LOVEit?
2. W temacie maila należy wpisać: DANCE#LOVEit.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.