Zapraszamy na środowy pokaz Kina Konesera! Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Już w tę środę kolejny seans – wygraj podwójną wejściówkę w naszym konkursie!

Ochroniarz strzegący za pomocą drona rurociągu na północy Afryki postanawia pomóc uciec z kraju dziewczynie, którą rodzice chcą siłą wydać za mąż. 

Gordon (Joe Cole) pracuje w amerykańskiej firmie ochraniającej rurociąg położony na północnoafrykańskiej pustyni. Za pomocą robota-drona bacznie obserwuje oddaloną o tysiące kilometrów okolicę z biura w Detroit. Pewnego dnia na terenie patrolowanym przez Gordona zjawia się dziewczyna – Ayusha (Lina El Arabi), która zaczyna go intrygować. Chłopak postanawia śledzić ją za pomocą drona i dowiaduje się, że rodzina chce ją zmusić do zamążpójścia ze starszym mężczyzną. Ayusha jest zakochana w innym. Dziewczyna postanawia uciec, a Gordon decyduje się jej w tym pomóc. Ta pustynna wersja Romeo i Julii wciąga Gordona bez reszty.

reżyseria: Kim Nguyen
scenariusz: Kim Nguyen 
gatunek: Przygodowy/Romans
produkcja: Francja/Kanada/Maroko
premiera: 20 lipca 2018 (Polska) 30 sierpnia 2017 (świat)

 

Konkurs!
Dla naszych czytelników mamy do wygrania podwójną wejściówkę na środowy seans Kina Kobiet. Zapraszamy do zabawy!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: W którym roku była premiera filmu „Oko na Julię”?
2. W temacie maila należy wpisać: Kino Konesera.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.