Niedziela, 21 października, o godzinie 18:00 zapraszamy na Winter Is My Love, festiwal filmów snowboardowych, który odbywa się po raz dziesiąty. 

Kino Helios zaprasza na wieczór, podczas którego na dużym ekranie wyświetlane będą najlepsze snowboardowe premiery nadchodzącego sezonu. Pokazane będą nowe filmy uznanych ekip oraz filmy najlepiej zapowiadających się debiutantów. Pokaz trwa około 4 godzin. Wyświetlone zostaną premierowo 4 filmy, których tytuły podamy na tydzień przed imprezą. 
W kinie panuje snowboardowa atmosfera: jest luz i dużo śmiechu. W przerwach między filmami możesz wziąć udział w konkursach, wygrać nagrody i poznać ciekawych ludzi.

Bilety do nabycia w kasach kina lub w internetowej przedsprzedaży. O terminie rozpoczęcia sprzedaży poinformujemy w ciągu kilku dni, w komentarzu do tego wydarzenia.

Konkurs!
Dla naszych czytelników mamy do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na pokaz filmów snowboardowych. Zapraszamy do zabawy!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Które urodziny obchodzi w tym roku festiwal „Winter Is My Love”?
2. W temacie maila należy wpisać: Winter Is My Love.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną. W przypadku, w którym skontaktowanie się z uczestnikiem konkursu jest niemożliwe, wybierany jest inny laureat (według kolejności zgłoszeń i/lub poprawności odpowiedzi), na którego przechodzi nagroda. 
6. Nagrody rzeczowe przyznawane w konkursach należy odebrać w ciągu miesiąca od daty rozstrzygnięcia konkursu i poinformowania laureata, chyba że laureat razem z organizatorem ustalą inaczej. 
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.