25 października Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej zaprasza na barwny, muzyczny spektakl „Na cygańską nutę” w Domu Muzyki Bielskiego Centrum Kultury.

Elena Rutkowska, Orkiestra pod dyrekcją Igora Iaroszenki. Koncert muzyki niezwykle dynamicznej, a przy tym zmysłowej – roztańczone czardasze, roześmiani wokaliści, płaczące skrzypce, przegląd najpiękniejszych arii operowych, operetkowych i musicalowych kojarzących się z cyganami.

 

Konkurs!
Dla naszych czytelników mamy do wygrania podwójną wejściówkę na czwartkowy koncert. Zapraszamy do zabawy!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Kto będzie główną gwiazdą występu w spektaklu „Na cygańską nutę”?
2. W temacie maila należy wpisać: Na cygańską nutę.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną. W przypadku, w którym skontaktowanie się z uczestnikiem konkursu jest niemożliwe, wybierany jest inny laureat (według kolejności zgłoszeń i/lub poprawności odpowiedzi), na którego przechodzi nagroda. 
6. Nagrody rzeczowe przyznawane w konkursach należy odebrać w ciągu miesiąca od daty rozstrzygnięcia konkursu i poinformowania laureata, chyba że laureat razem z organizatorem ustalą inaczej. 
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.