Park Trampolin GOjump przy ul. Legionów 26/28 w Bielsku-Białej organizuje Halloweenowy Tydzień. Wiele atrakcji, potworne zabawy, konkursy, gadżety i mnóstwo GOjumpowych balonów!

W dniach 24-31 października z okazji Halloween bielski GOjump zamieni się w potworne miejsce!  Co godzinę dzieciaki będą miały okazję wykonać upiorne zadania, by zdobyć odznaki i zostać Pogromcą Duchów! GOjump to najfajniejszy Park Trampolin na Podbeskidziu, z największą liczbą atrakcji, które dzieci po prostu uwielbiają!

Więcej na temat imprezy: http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci/38716/pogromcy-duchow-halloween-w-parku-trampolin-gojump

Konkurs!
Dla naszych czytelników mamy do wygrania podwójną wejściówkę do parku trampolin GOjump. Zapraszamy do zabawy!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Opisz najbardziej przerażające miejsce, w jakim przebywałeś/przebywałaś.
2. W temacie maila należy wpisać: Tydzień Halloween.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność i atrakcyjność odpowiedzi.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną. W przypadku, w którym skontaktowanie się z uczestnikiem konkursu jest niemożliwe, wybierany jest inny laureat (według kolejności zgłoszeń i/lub poprawności odpowiedzi), na którego przechodzi nagroda. 
6. Nagrody rzeczowe przyznawane w konkursach należy odebrać w ciągu miesiąca od daty rozstrzygnięcia konkursu i poinformowania laureata, chyba że laureat razem z organizatorem ustalą inaczej. 
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.