Pierwszy odcinek nowego sezonu SUPERWIRTUOZÓW w Domu Muzyki BCK już w najbliższą niedzielę. To familijny spektakl muzyczny z udziałem orkiestry w powiększonej obsadzie muzyków, czyli Satellite Symphony Orchestra. 

Zespół konsekwentnie podąża swoją drogą, towarzysząc nam blisko cztery lata w tworzonych przez nas projektach muzycznych. Muzycy coraz częściej zdobywają uznanie zarówno branży muzycznej, jak i publiczności, czego potwierdzeniem są liczne występy m. in. w renomowanych salach koncertowych. SATELLITE SYMPHONY ORCHESTRA poprowadzi Maciej Cisowski. Spektakl trwa 60 minut.

Wydarzenie towarzyszące:
Warsztaty dla dzieci (6-10 lat) i rodziców z artystą orkiestrowym.

czas trwania warsztatów: ok. 45 minut.
BILETY: bezpłatnie za okazaniem biletu z koncertu SUPERWIRTUOZI (epizod 1/2018).
Liczba miejsc na warsztaty ograniczona (max 10 dzieci).

Konkurs!
Dla naszych czytelników mamy do wygrania podwójną wejściówkę na niedzielny, pierwszy odcinek nowego sezonu SuperWirtuozów. Zapraszamy do zabawy!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Kto poprowadzi Satellite Symphony Orchestra w niedzielnym odcinku SuperWirtuozów?
2. W temacie maila należy wpisać: SuperWirtuozi.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną. W przypadku, w którym skontaktowanie się z uczestnikiem konkursu jest niemożliwe, wybierany jest inny laureat (według kolejności zgłoszeń i/lub poprawności odpowiedzi), na którego przechodzi nagroda. 
6. Nagrody rzeczowe przyznawane w konkursach należy odebrać w ciągu miesiąca od daty rozstrzygnięcia konkursu i poinformowania laureata, chyba że laureat razem z organizatorem ustalą inaczej. 
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.