Sobota i niedziela to w Bielskim Centrum Kultury ciąg dalszy XVI edycji festiwalu Jazzowa Jesień. Na wieczornych koncertach wystąpią kolejni wybitni polscy i zagraniczni muzycy jazzowi.
 

17 listopada o godz. 18:00 muzyczny wieczór rozpocznie się koncertem amerykańskiego solisty gitarowego Billa Frisella. Następnie wystąpi trębacz i kompozytor Dave Douglas ze swoim najnowszym projektem „Uplift” oraz towarzyszący mu artyści: Jon Irabagon, Mary Halvorson, Rafiq Bhatia, Bill Laswell & Ches Smith. 
A w niedzielę ostatnia jazzowa uczta już od 17:00. Na początek zagra nasz rodzimy Jazz Band Młynarski-Masecki, a następnie czeka nas druga część ostatniego koncertu festiwalu: występ formacji Afro-Caribbean Jazz Sextet na czele z Eddiem Palmieri.
 

Konkurs!
Dla naszych czytelników mamy do wygrania podwójną wejściówkę na sobotnie lub niedzielne koncerty Jazzowej Jesieni. Zapraszamy do zabawy!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Która z kolei edycja Jazzowej Jesieni odbywa się tego roku w Bielsku-Białej?
2. W temacie maila należy wpisać: Jazzowa Jesień.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną. W przypadku, w którym skontaktowanie się z uczestnikiem konkursu jest niemożliwe, wybierany jest inny laureat (według kolejności zgłoszeń i/lub poprawności odpowiedzi), na którego przechodzi nagroda. 
6. Nagrody rzeczowe przyznawane w konkursach należy odebrać w ciągu miesiąca od daty rozstrzygnięcia konkursu i poinformowania laureata, chyba że laureat razem z organizatorem ustalą inaczej. 
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.