Hotel Zacisze *** to komfortowy obiekt położony w miejscowości Cisiec w gminie Węgierska Górka, w samym sercu Beskidów. 24 listopada w tym pięknym otoczeniu odbędzie się impreza andrzejkowa z wyjątkowymi atrakcjami.

Hotel Zacisze to bliskie otoczenie rzeki, rozmaitych ścieżek pieszych, rowerowych oraz górskich daje poczucie bliskości z naturą. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia rowerów, plac zabaw, siłownia zewnętrzna, sala zabaw z grami typu bilard, cymbergaj czy tenis stołowy. Obiekt posiada rozbudowaną strefę Wellness&SPA, która są dostępna również dla Gości z zewnątrz. 

W Andrzejki Hotel gwarantuje świetną zabawę taneczną z DJ, znakomitym menu i innymi atrakcjami. W tym roku przygotowaliśmy pokazy taneczne w wykonaniu ANISA DANCE (pokaz taneczny z rekwizytami oraz pokaz tańca brzucha) oraz pokaz uczestników programu Mam Talent – BLACK AND WHITE (pokazy taneczne + animacje).

Konkurs!
Dla naszych czytelników mamy do wygrania podwójne zaproszenie na Andrzejki w Hotelu Zacisza. Zapraszamy do zabawy! 

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Wymień przynajmniej jedną z atrakcji, jakie oferuje gościom Hotel Zacisze.
2. W temacie maila należy wpisać: Andrzejki w Zaciszu.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną. W przypadku, w którym skontaktowanie się z uczestnikiem konkursu jest niemożliwe, wybierany jest inny laureat (według kolejności zgłoszeń i/lub poprawności odpowiedzi), na którego przechodzi nagroda. 
6. Nagrody rzeczowe przyznawane w konkursach należy odebrać w ciągu miesiąca od daty rozstrzygnięcia konkursu i poinformowania laureata, chyba że laureat razem z organizatorem ustalą inaczej. 
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.