Dziś o godz. 7.00 otwarty został w Bielsku-Białej nowy sklep sieci Lidl przy ul. Jana III Sobieskiego 163. Kupujący mogli skorzystać z mnóstwa promocji na artykuły, wiele z nich pozostanie aktywnych do 23 grudnia. Z okazji otwarcia zapraszamy do udziału w konkursie. 

Nowy sklep sieci Lidl w Starym Bielsku będzie czynny od poniedziałku do czwartku w godz. 7:00-21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00. W sklepie znaleźć będzie można ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą gamę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu.

Do niedzieli, 23 grudnia wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi. Na co dzień dostępne będą produkty marek własnych Lidl. Można będzie również nabyć towary polskich producentów. Konsumentom proponowane będą produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów, jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

Konkurs!
Dla naszych czytelników mamy do wygrania kosze prezentowe z produktami Lidla. Zapraszamy do zabawy!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytania konkursowe:

Jak nazywa się platforma Lidla, za pomocą której można zarezerwować wina i dowiedzieć się wielu ciekawostek na ich temat?

A) WinnicaLidla.pl
B) korkociag.pl
C) WiniarniaLida.pl

Oraz opisz, jaki jest Twój ulubiony sposób spędzania wolnego czasu wspólnie z przyjaciółmi?

2. W temacie maila należy wpisać: Nowy Lidl w Bielsku-Białej.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną. W przypadku, w którym skontaktowanie się z uczestnikiem konkursu jest niemożliwe, wybierany jest inny laureat (według kolejności zgłoszeń i/lub poprawności odpowiedzi), na którego przechodzi nagroda. 
6. Nagrody rzeczowe przyznawane w konkursach należy odebrać w ciągu miesiąca od daty rozstrzygnięcia konkursu i poinformowania laureata, chyba że laureat razem z organizatorem ustalą inaczej. 
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.