Po raz drugi w 2Be Club i w Polsce – Anton Ishutin Deep House 120 bpm już w najbliższą sobotę.

Znany DJ artysta i producent, reprezentujący DEEP HOUSE music 120 bpmm wystąpi w 2Be Club już w najbliższą sobotę. 

2 lutego usłyszymy najlepsze deep house'owe mixy. To będzie wieczór pełen najlepszych muzycznych kawałków, które zapewni na żywo Anton Ishutin. Start o 20:00. Support zagrają Rezydenci Klubu – DJ ALIEN X i IGO.

Anton Ishutin –  najpierw zasłynął w rodzinnej Rosji, ale w 2012 roku rozwinął skrzydła i pokazał swoje umiejętności masom na całym świecie. Anton szybko podbił świat muzyki elektronicznej, otrzymując wsparcie od znanych producentów, takich jak Kolombo, Alex Niggemann, MANDY, Moonbeam, Сlaes Rosen, Amine Adge, Vanilla Ace. Jego arcydzieło „Deeply In My Soul” zostało wydane w kompilacji Croatia the Opening 2013 prestiżowej szwajcarskiej wytwórni Enormous Tunes wraz z dziełami: DINKA, Chris Reece, EDX, Leventina, Nora En Pure, Ross Couch, Stan Kolev i wielu innych. Znany duet Crazibiza zaprosił Antona do napisania oficjalnego remiksu na nadchodzącą EPkę z niesamowitym Сhrisem Willisem (David Guetta, Steve Angello i Sebastian Ingrosso wokalista). Klubowicze na całym świecie cieszą się jego setami i niepowtarzalnym stylem, czy to w USA czy we Włoszech, czy w Rosji i Niemczech. 

Klub muzyczny „2be Club” usytuowany w podziemnej części kamienicy. To miejsce dla ludzi ceniących sobie zabawę na poziomie. Ciekawie zaprojektowane wnętrze, będące oryginalnym połączeniem murów zabytkowej piwnicy z materiałami takimi jak skóra czy żywica, nowoczesny sprzęt grający i oświetlenie, klimatyzacja, karty klubowe, profesjonalna ochrona oraz duża dawka dobrej muzyki to gwarancja mile spędzonego czasu w „2Be Club”.