W niedzielę 3 lutego kolejny odcinek familijnego serialu muzycznego na żywo „SuperWirtuozi” w Bielskim Centrum Kultury.

Vołosi to zespół, który przekraczając granice instrumentów smyczkowych zaprezentuje muzykę na wskroś nowoczesną i atrakcyjną dla współczesnego odbiorcy - wyrastającą z karpackich korzeni, ale noszącą w sobie znamiona jazzowej improwizacji, naładowaną rockową energią, pełną niezwykle emocjonalnego przekazu.

Artyści The ThreeX z kolei zaprezentują zwariowane show na dwoje skrzypiec, fortepian i orkiestrę symfoniczną, pełne humoru i wirtuozerii, z elementami sztuk cyrkowych i tańca. Muzycznym środkiem wyrazu będą własne aranżacje sięgające od muzyki romantycznej, przez tango i jazz, aż po muzykę filmową i rozrywkową.

Podczas gościnnych występów towarzyszyć im będzie The Satellite Symphony Orchestra pod dyrekcją Macieja Cisowskiego.

Już dziś możesz śledź fanpage SuperWirtuozów - www.superwirtuozi.pl

Konkurs!
Dla naszych czytelników mamy do wygrania podwójną wejściówkę na niedzielne show SuperWirtuozów. Zapraszamy do zabawy!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Jakie zespoły wystąpią podczas najbliższego poranka muzycznego SuperWirtuozów?
2. W temacie maila należy wpisać: SuperWirtuozi.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy na www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną. W przypadku, w którym skontaktowanie się z uczestnikiem konkursu jest niemożliwe, wybierany jest inny laureat (według kolejności zgłoszeń i/lub poprawności odpowiedzi), na którego przechodzi nagroda. 
6. Nagrody rzeczowe przyznawane w konkursach należy odebrać w ciągu miesiąca od daty rozstrzygnięcia konkursu i poinformowania laureata, chyba że laureat razem z organizatorem ustalą inaczej. 
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.