Idealne walentynki? Tylko z Nocnymi Maratonami Filmowymi. Już 15 lutego, specjalnie z myślą o wszystkich, którzy nie przepadają za komediami romantycznymi, kino Helios przygotowało noc pełną grozy.

W zestawie dwa filmy premierowe: PRODIGY. OPĘTANY oraz ZAKON ŚWIĘTEJ AGATY. Następnie Przedpremierowo historia ekskluzywnego i tajemniczego bractwa w filmie PRÓBA. Krwawe zakończenie zagwarantują NOCNE ISTOTY.

Gdyby jednak ktoś preferował romantycznie spędzoną noc, mamy także drugi zestaw:

  • Planeta singli
  • Planeta singli 2
  • Planeta singli 3

Strasznie romantyczną noc, w której gwarantujemy nie tylko strasznie dużo powodów do przytulania się, ale i śmiechu. Zagramy wszystkie 3 części, bijącej rekordy frekwencyjne, komedii Planeta Singli. Przekonaj się jak randkowa aplikacja połączyła losy niepoprawnej romantyczki i charyzmatycznego showmana. Jesteśmy przekonani, że taka dawka romantycznego humoru nie pozwoli Wam zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu…

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Konkurs!
Dla naszych czytelników mamy do wygrania podwójną wejściówkę na piątkowy maraton filmowy. Zapraszamy do zabawy!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Jak nazywało się święto ochodzone w starożytnym Rzymie 14-15 lutego, które uważa się za pierwowzór Walentynek?
2. W temacie maila należy wpisać: Nocne Maratony Filmowe.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną. W przypadku, w którym skontaktowanie się z uczestnikiem konkursu jest niemożliwe, wybierany jest inny laureat (według kolejności zgłoszeń i/lub poprawności odpowiedzi), na którego przechodzi nagroda. 
6. Nagrody rzeczowe przyznawane w konkursach należy odebrać w ciągu miesiąca od daty rozstrzygnięcia konkursu i poinformowania laureata, chyba że laureat razem z organizatorem ustalą inaczej. 
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.