Centrum Dietetyczne Natur House w Bielsku-Białej zachęca do zadbania o swoje zdrowie i kondycję wiosną. Naszych czytelników zaprasza do udziału w kuracji dietetycznej, którą można wygrać, odpowiadając na konkursowe pytanie.

Czy Ty też chcesz poczuć się pięknie, a ciągle odkładasz to na później? Nie czekaj! Punt Naturhouse w Bielsku-Białej może pomóc wszystkim, którzy chcą poprawić sylwetkę i samopoczucie. Podejmij wyzwanie już dziś i poczuj się lżej na wiosnę!

Na konsultację należy umówić się telefonicznie pod numerem: 504-160-442 lub wypełniając formularz na stronie centrum. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy konkurs, dzięki któremu możecie odbyć 3-tygodniową kurację dietetyczną w Naturhouse gratis!

Konkurs!
Czy chcesz lepiej zadbać o zdrowie i wygrać dietetyczną kurację w Naturhouse? Zapraszamy do zabawy!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Pod jakim adresem mieści się punkt Naturhouse w Bielsku-Białej?
2. W temacie maila należy wpisać: Naturhouse.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną. W przypadku, w którym skontaktowanie się z uczestnikiem konkursu jest niemożliwe, wybierany jest inny laureat (według kolejności zgłoszeń i/lub poprawności odpowiedzi), na którego przechodzi nagroda. 
6. Nagrody rzeczowe przyznawane w konkursach należy odebrać w ciągu miesiąca od daty rozstrzygnięcia konkursu i poinformowania laureata, chyba że laureat razem z organizatorem ustalą inaczej. 
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.