Już w najbliższą niedzielę, 14 kwietnia, kino Helios zaprasza na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: Bajeczki Maszy, cz. 5. Od godziny 10:30 prezentowany będzie zestaw bajek:

  •          Wywołująca panikę historia o owadach
  •          Straszna historia o Babie Jadze
  •          Smutna historia o bólu brzucha i dziewczynce, która bała się lekarzy
  •          Świniopas
  •          Sinobrody
  •          Trzy życzenia
  •          Lisica z wałkiem

Słynna z serialu „Masza i Niedźwiedź” sympatyczna maleńka Masza w zabawny sposób przedstawia znane bajki w zupełnie nowych wersjach, mieszając wątki i postaci. Urocza animacja, zaskakujące zwroty akcji, oryginalne zakończenie i niespodziewany morał to mieszanka, która zaciekawi i rozbawi widzów w każdym wieku!

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy. Na sali kinowej odbędzie się pokaz psich sztuczek z KamiDoggi.

 

Konkurs!
Dla naszych czytelników mamy do wygrania podwójną wejściówkę na taki specjalny seans. Zapraszamy do zabawy!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: z jakiego kraju pochodzi bajka "Masza i Niedźwiedź" ?
2. W temacie maila należy wpisać: Masza i Niedźwiedź.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną. W przypadku, w którym skontaktowanie się z uczestnikiem konkursu jest niemożliwe, wybierany jest inny laureat (według kolejności zgłoszeń i/lub poprawności odpowiedzi), na którego przechodzi nagroda. 
6. Nagrody rzeczowe przyznawane w konkursach należy odebrać w ciągu miesiąca od daty rozstrzygnięcia konkursu i poinformowania laureata, chyba że laureat razem z organizatorem ustalą inaczej. 
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.