na Helios zapraszają na wyjątkową ucztę filmową - Nocny Maraton Filmowy z okazji 20. rocznicy pojawienia się na ekranie jednej z najbardziej kultowych serii Sci-Fi "Matrix".

Na początek jeden z najwybitniejszych filmów gatunku - „Matrix”. Po krótkiej przerwie do obejrzenia będzie kolejna część „Matrix Reaktywacja”. Na zakończenie ostatnia część trylogii rodzeństwa Wachowskich – „Matrix Rewolucje”.

 

Start-  godzina 23:00 

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie promocyjny kupon.

 

Konkurs!
Dla naszych czytelników mamy do wygrania podwójną wejściówkę na taki maraton. Zapraszamy do zabawy!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Kto odgrywa główną rolę w filmie "Matrix"?
2. W temacie maila należy wpisać: Matrix.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną. W przypadku, w którym skontaktowanie się z uczestnikiem konkursu jest niemożliwe, wybierany jest inny laureat (według kolejności zgłoszeń i/lub poprawności odpowiedzi), na którego przechodzi nagroda. 
6. Nagrody rzeczowe przyznawane w konkursach należy odebrać w ciągu miesiąca od daty rozstrzygnięcia konkursu i poinformowania laureata, chyba że laureat razem z organizatorem ustalą inaczej. 
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.