W Parku Trampolin GOjump  trwa wyjątkowy TyDZIEŃ DZIECKA. Specjalnie dla dzieciaków GOjump przygotował cały tydzień szalonych atrakcji: challenge, nauka salta, konkursy,  GOjumpowe balony i wiele więcej.

Co godzinę wszystkie dzieci będą mogły też wziąć udział w grze terenowej na terenie parku i pokonać 3 wyzwania by stać się Championem GOjump Challenge! Park Trampolin GOjump to aż ponad 10 stref atrakcji! Trampoliny, basen z gąbkami, strefa zbijaka, koszykówki i wiele więcej! GOjump znajdziesz przy ulicy Legionów 26/28 w Bielsku-Białej. Czynne 7 dni w tygodniu w godz. 10-22. Bilety można rezerwować na stronie www.gojump.pl (indywidualne – 29 zł, grupowe – 19 zł).

TyDZIEŃ DZIECKA potrwa jeszcze do 2 czerwca,

 

Konkurs!
Dla naszych czytelników mamy do wygrania dwie rodzinne wejściówkę (dla 4 osób) na TyDZIEŃ DZIECKA . Zapraszamy do zabawy!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Przy jakiej ulicy mieści się Park Trampolin GOjump??
2. W temacie maila należy wpisać: TyDZIEŃ DZIECKA.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną. W przypadku, w którym skontaktowanie się z uczestnikiem konkursu jest niemożliwe, wybierany jest inny laureat (według kolejności zgłoszeń i/lub poprawności odpowiedzi), na którego przechodzi nagroda. 
6. Nagrody rzeczowe przyznawane w konkursach należy odebrać w ciągu miesiąca od daty rozstrzygnięcia konkursu i poinformowania laureata, chyba że laureat razem z organizatorem ustalą inaczej. 
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.