W najbliższy weekend w Parku Rozrywki Energylandia rozpocznie się festiwalowe szaleństwo zaplanowane na całe tegoroczne wakacje. Na 90’s Superstars Festival i 80’s Superstars Festival na scenie pojawią się gwiazdy, które trudno zobaczyć gdzie indziej razem. Usłyszymy „It’s My Life”, „Coco Jamboo” czy „Celebration”. Wystąpią m.in. Bad Boys Blue, Francesco Napoli, Sandra oraz Papa D. Mamy bilety dla Czytelników!

W okresie od 28 czerwca do 24 sierpnia Energylandia w Zatorze przeżywać będzie festiwalowy zawrót głowy. Oprócz 70 dostępnych atrakcji podzielonych na cztery strefy, rozrywki dostarczą także festiwale, których odbędzie się tu aż siedem. Na muzyczne wydarzenia park zaprasza do specjalnej wydzielonej strefy, gdzie czasem dawno nie widziane gwiazdy trafią w różnorodny gust fanów.

Sezon festiwali rozpocznie 90’s Superstars Festival. W najbliższy piątek na scenie pojawią się gwiazdy, które trudno zobaczyć gdzie indziej razem: Dr Alban, Face Meets Voice of Milli Vanilli, Fun Factory, Jenny Berggen from Ace of Base, Bartek Wrona ex Just 5 oraz Layzee Aka Mr. President. Usłyszymy „It’s My Life”, „Coco Jamboo”, „Celebration” i inne hity.

Cofając się o jeszcze jedną dekadę, trafiamy na sobotni 80’s Superstars Festival, dzięki któremu wiernych fanów porwą do tańca przeboje lat 80. Wystąpią Bad Boys Blue, Francesco Napoli, Sandra, Silent Circle, Savage oraz Papa D ex Papa Dance.

Konkurs!
Dla naszych czytelników mamy do wygrania dwie podwójne wejściówki na Festiwal. Zapraszamy do zabawy!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Jak brzmi pełne imię i nazwisko wykonawcy Dr. Alban?
2. W temacie maila należy wpisać: Superstars Festival
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną. W przypadku, w którym skontaktowanie się z uczestnikiem konkursu jest niemożliwe, wybierany jest inny laureat (według kolejności zgłoszeń i/lub poprawności odpowiedzi), na którego przechodzi nagroda. 
6. Nagrody rzeczowe przyznawane w konkursach należy odebrać w ciągu miesiąca od daty rozstrzygnięcia konkursu i poinformowania laureata, chyba że laureat razem z organizatorem ustalą inaczej. 
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.