Od 16 do 25 października Energylandia zaprasza na swoją kolejną odsłonę - Halloween Time. Park jest wtedy czynny od 10:00 do 18:00. Park Rozrywki Energylandia w Zatorze specjalnie na ten czas przygotował trzy upiorne Domy Strachów. To kolejne wyjście naprzeciw Waszym oczekiwaniom i następny dowód na to, że Energylandia to nie tylko karuzele i rollercoastery. Jeśli uwielbiacie chwile grozy, dreszczyk emocji, a także lubicie przezwyciężać swoje lęki, to Domy Strachów w Energylandii będą dla Was idealne.

Oprócz tego podczas Halloween Time będziecie mogli podziwiać wyjątkowe dekoracje, które przeniosą Was w mroczny i fascynujący czas Halloween. Prawdziwych emocji dostarczą efektownie przebrani animatorzy, którzy przybiorą nieco upiorne oblicza. Nie ma się jednak czego bać! Oprócz wspaniałych atrakcji czekać będą na Was dodatkowe, tematyczne zabawy, a także mnóstwo niespodzianek. W restauracjach i barach na terenie parku pojawi się specjalne halloweenowe menu. Pamiętajcie, że na terenie całego parku będziecie mogli ujrzeć różne aranżacje wykonane z aż 100 ton dyń! Ta ogromna liczba przyprawia o zawrót głowy, więc powinniście je koniecznie zobaczyć.

Halloweenowe domy strachów

 1. Monster House

  Ciekawy, a zarazem przerażający budynek... Dziwne odgłosy dochodzące ze środka... Czy w środku ktoś jest? Śmiałkowie podchodzący bliżej dostrzegali tam jakieś dziwne stworzenia. Faktycznie tam są, a może to tylko legendy? Chcielibyście się dowiedzieć, co dzieje się w takim domu? Jeśli macie odwagę, zgaście światło i zanurzcie się w naszej opowieści… A może opowieść stanie się realną przygodą w samym środku tego upiornego domu ze wszystkimi dziwadłami?

  Jeżeli lubicie się troszkę bać, spróbujcie zmierzyć się z naszą halloweenową historią, odwiedzając Monster House. Ze wszystkich Domów Strachów ten jest dość łagodny i odpowiedni dla dzieci powyżej 12. roku życia. Znajduje się w budynku Monster House.

  2. Obsessive House

  Jest późna jesień. Okolica została spowita mgłą. Pogoda nie zachęca do wyjścia z domu, ale to nie jedyny powód… Na ulicach grasuje seryjny morderca. Nikt nie wie, jak wygląda, gdzie się znajduje i kogo zaatakuje kolejnego wieczoru. Pogrążeni w strachu mieszkańcy miasta snują ponure historie. Jedną z nich jest opowieść o nawiedzonym domu Obsessive House. Czy łączy się ona z tajemniczym zbrodniarzem? Osoby przechodzące obok budynku wspominają o dziwnych odgłosach wydobywających się ze środka. Ponoć zamieszkują go zabłąkane dusze, które nie potrafią zaznać spokoju po brutalnych morderstwach. Chyba nadszedł czas, by w końcu to sprawdzić…

  Czy będziecie mieli na tyle odwagi, żeby sprawdzić, co się dzieje w Obsessive House? Przenieś się z nami do tego czasu, wystarczy zrobić ten jeden krok. Czekamy na Ciebie! Ten Dom Strachu jest naprawdę straszny, dlatego dostępny jest dla osób powyżej 16. roku życia. Obsessive House znajduje się w Smoczym Grodzie w strefie Carnival Theater.

  3. Psychoterria

  Psychoterria - tak nazywa się szpital psychiatryczny położony na peryferiach, pośród dalekich wzgórz i lasów. Leczone są w nim najprzeróżniejsze zaburzenia i szpital cieszy się ogromną sławą. Pacjenci tego szpitala… no tak… zagadkowe jest to, że nikt nigdy nie widział jego pacjentów. Możliwe, że szpital po prostu tak dobrze chroni swoich podopiecznych albo… Nie do końca wiadomo, co się tam dzieje. Choć wielu śmiałków podejmowało próby rozwikłania tej tajemnicy, jeszcze nikomu się to nie udało, ponieważ nikt z takiej wyprawy nie wrócił. Teraz pojawiła się okazja, by wejść do środka i odkryć wszystkie tajemnice szpitala. Czy masz odwagę? Czy odróżniasz prawdę od fikcji? Nie do końca wiesz, co siedzi w Twojej głowie? A może potrzebujesz porady lekarskiej? Sprawdzimy, czy wszystko z Tobą w porządku, a może nawet zostaniesz naszym pacjentem na dłużej, dużo dłużej…

  Zapraszamy do Domu Strachów Psychoterria - opuszczonego szpitala psychiatrycznego. Ten Dom Strachów jest naprawdę przerażający i tylko dla ludzi o bardzo mocnych nerwach. Atrakcja dostępna jest dla osób od 16. roku życia, znajduje się w Smoczym Grodzie w strefie Carnival Theater.

  Halloween Night

Dodatkowo na zakończenie Halloween Time Energylandia zaprasza na szaloną zabawę podczas Halloween Night! To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, na które przyjadą do parku czarownice, wampiry, zombie, demony i duchy z najdalszych zakątków świata. Was też nie może zabraknąć w tym doborowym towarzystwie. W dodatku nasi przebrani animatorzy zrobią wszystko, żeby tego dnia Was trochę postraszyć. A to wszystko już 24 października 2020 - tego dnia bawimy się od 10:00 aż do 22:00. To już ostatnia okazja w tym roku do zabawy w parku po zmroku. Klimat Energylandii całkowicie się odmieni - będzie na pewno upiornie, ale Wy będziecie zachwyceni.

O połowę taniej

Jeśli na Halloween Night przybędziesz do Energylandii przebrany, to otrzymasz bilet za pół ceny! Warunkiem zakupu takiego biletu jest całkowite przebranie się od stóp do głów. Liczymy na Waszą kreatywność! To dzięki Wam zabawa w Energylandii tego dnia może być jeszcze ciekawsza. Więcej informacji znajdziesz na  https://energylandia.pl/.

Konkurs

Dla Czytelników naszego portalu przygotowaliśmy jedno podwójne zaproszenie do Energylandii. Aby wygrać, należy odpowiedzieć na pytanie: ile Domów Strachów przygotowała Energylandia z okazji Halloween? Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: info@bielsko.biala.pl wraz z imieniem i nazwiskiem i numerem kontaktowym. W temacie maila prosimy wpisać „Konkurs Energylandia”. O wygranej w konkursie zadecyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.

Aktualizacja:
Konkurs został rozstrzygnięty. Laureatką jest pani Patrycja Barczyk, której serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.